Sıkça Sorulan Sorular

MiLAS (Mikrobeta Library Automation System) web-tabanlı bir kütüphane otomasyon sistemidir. 2002 yılından bu güne sürekli olarak geliştirilmiş ve yüzlerce farklı kurumda başarı ile hizmet vermiştir.

Load More

Load More

Load More

MiDAS (Mikrobeta Doküman Arşiv Sistemi) dinamik bir altyapı üzerine geliştirilmiş bir dijital arşiv sistemidir. Tek bir sistem altında birden fazla koleksiyon, her koleksiyon içinde sınırsız sayıda materyal türü ve sınırsız kayıt girilebilmesine olanak tanıyan bir sistemdir.

Load More

Geliştirdiğimiz tüm yazılım ürünleri Debian Linux işletim sistemi altında çalışmaktadır. Kodlama, ağırlıklı olarak PhP ile yapılmakta ve gereklşi yerlerde Java, Ajax benzeri ek araçlar kullanılmaktadır.

Ürünlerin tümü web-tabanlı olup intranet veya internet üzerinden kullanıma açılmaya hazır olarak teslim edilir.

 

Load More

Mikrobeta, 1985 yılından bu yana HASP birimlerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Başlangıçta yalnızca paralel port’a takılarak kullanılan bu ürünler zamanla çok gelişmiş ve çeşitleri artmıştır.

Şirketin el değiştirmesi ile HASP birimleri önce Sentinel daha sonra da SafeNet ve en sonunda da Gemalto firmaları tarafından sahiplenmiştir.

Tüm ürün bilgilerine www.sentineltr.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Load More

Dijital Arşiv Sistemleri geliştirirken kullanıcılardan gelen talepler üzerine başladığımız sayısallaştırma hizmetlerimiz başlangıçta yalnızca bir kaç kamera ve masa üstü tarayıcıdan oluşmakta iken günümüzde çeşitli dia tarayıcılardan değişik amaçlı A4, A3 masa üstü sayfa tarayıcılar, yüksek hızlı A2 tarayıcı birimler ve yine yüksek hızlı A0 rulo tarayıcılara kadar geniş bir ürün gamı ile devam etmektedir.

Load More